-->

Komikler Burada

En Komik ve En Eğlenceli Fıkralar, En komik Videolar, En komik Resimler, En Güzel Hazır Mesajlar.

8 Mart 2017 Çarşamba

Ben Gidecektim

Ben Gidecektim - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Temel ve iki arkadaşı İstanbul'dan Trabzon'a gitmek üzere tren garına giderler. İlk Trabzon treni 1 saat sonradır, bileti alıp, yemeğe giderler. Yemekte sohbet, muhabbet saate bir bakarlar ki 1 saati geçmiş. Hemen koşarlar tren garına ama tren gitmiş. Yine bilet alırlar 1 saat sonrası için. Ne yapalım vakti nasıl geçirelim derken kahveye giderler. Çaylar kahveler sohbetler uzar da uzar ve saate baktıklarında 1 saat olmasına 5 dakika vardır. Hemen koşarlar gara ama trene yetişemezler. Gişeye gidip:
- "Trabzon'a gidecek başka tren var mı? diye sorarlar. Gişedeki adam:
- "Bakın bu son tren, eğer bunu da kaçırırsanız Trabzon'a bugün dönemezsiniz." demiş. Bileti almışlar, pastaneye gitmişler. Pastalar, kekler, çörekler, muhabbet derken saate bir bakmışlar ki 1 saat olmak üzere hemen koşmuşlar gara. Tren yeni hareket ediyor, içlerinden biri uzun ilk vagonu yakalamış, diğeri orta boylu son vagonu tutmuş. Temel uzanamamış. Trenin arkasından bir müddet bakan Temel oturmuş yere başlamış gülmeye. Gişe memuru yanına gelmiş:
- "Sen ne garip adamsın. 3 tane tren kaçırdın, arkadaşların gitti, sen kaldın, ağlayacağına gülüyorsun be adam." demiş. Temel de:
- "Uy hemşerim, Trabzon'a asıl ben gidecektim, onlar beni geçirmeye gelmişti, ben ona gülüyorum." demiş.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder