Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Devam Et

Devam Et

Devam Et - Karışık Fıkralar - Komikler Burada

Zengin bir adam, son model BMW ile yolda ilerlerken kırmızı ışıkta durmuş. Tam bu sırada arkadan gelen bir kamyon büyük bir gürültüyle arabaya arkadan vurmuş. İkisi de inip bakmışlar ki, arabanın arkası haşat. Kamyonun şoförü adamın ayaklarına kapanmış:
- "Abicim, Ben 30 yıl çalışsam bunu ödeyemem. 5 çocuk babasıyım acı bana. Başka gelirim yok, ben ettim sen etme. Şu kardeşini affet." demiş.
Zengin adam bakmış ki, kamyon şoförünün hakikaten hali vakti pek yerinde değil. Adamı affetmiş ve arabasına binip yoluna devam etmiş. Zengin adam bir sonraki kırmızı ışıkta tekrar durmuş. Derken yine büyük bir gürültüyle arabasına arkadan çarpmışlar. Zengin Adam sinirli bir şekilde dışarı çıkacakken bir de bakmış ki, yine aynı kamyon şoförü arabasına vurmuş. Ancak bu sefer şoför kamyondan dışarı çıkmadan kornaya basıp el sallamış ve kafasını pencereden uzatıp:
- "Abi tanıdın mı? benim ben, devam et" demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder