Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Futbol Konuşuruz

Futbol Konuşuruz

Futbol Konuşuruz - Cennet Cehennem Fıkraları - Komikler Burada

Einstein ölünce, insanlığa olan katkılarından dolayı cennete gitmeye hak kazanmış. Einstein, sevinçle cennetteki villasına yerleşmiş ve yaşamaya başlamış. Bir gece geç saatlerde purosunu tüttürüp kitap okurken kapısı çalmış. Merakla kapıyı açınca karşısında bir adam görmüş. Adam:
- "Benim IQ'um 180" demiş.
Einstein çok sevinmiş ve hemen adama:
- "Gel içeri, seninle Quantum fiziği, izafiyet teorisi ve biraz da felsefe konuşalım" demiş ve adamı bir hafta misafir etmiş.
Aradan biraz zaman geçtikten sonra yine bir akşam kapı çalınmış. Einstein kapıyı açınca karşısında yine bir adam görmüş. Adam:
- "Benim IQ'um 90" demiş.
Einstein:
- "Gel seninle siyaset ve ekonomi konuşalım" demiş ve adamı içeri almış. Einstein bu adamı da villasında bir hafta misafir etmiş.
Aradan yine biraz vakit geçmiş ve bir gece vakti kapısı tekrar çalınmış. Einstein bakmış yine bir adam:
- "Benim IQ'um 1,5" demiş. Einstein bakmış bakmış:
- "Buyur içeri, konuğum ol. Seninle de futbol konuşuruz." demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder