Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Goril

Goril

Goril - Hayvan Fıkraları - Komikler Burada

İngiltere´de bir hayvanat bahçesinde, soyları tükenmekte olan bir çift goril kalmış. İnsanlar, bunları çiftleştirip soylarını kurtarmaya çalışıyorlarmış ki, erkek goril birden ölmüş. Ortalık birbirine girmiş. Gazetelere ilanlar verilmiş ve dişi gorile bir eş bulana büyük ödüller vaat edilmiş. Kimsenin elinden bir şey gelmiyormuş. Herkes çaresiz çaresiz otururken bir Türk çıkmış ve:
- "Bu işi halledebilirim ancak 50 bin dolar isterim" demiş. Hemen kabul etmişler. Türk, bir kahveye girmiş. Bakmış, bir sürü kamyon şoförü oturuyor. Hepsine şöyle bir alıcı gözüyle baktıktan sonra bir tanesine:
- "Sen gel" demiş. Adam gelmiş. Bizimki de kamyoncuya durumu anlatmış:
- "Böyle böyle bir durum var, gorile bir eş aranıyor ve sen bu iş için çok uygunsun ve bunun bedeli de 40 bin dolar" demiş. Kamyoncu:
- "Düşünmek için bana 1 saat mühlet ver" demiş. 1 saat sonra dönmüş ve demiş:
- "Tamam kabul ediyorum ama 3 şartım var.
1. Hayvanı dudaklarından öpmem.
2. Doğacak çocuk erkek olursa babamın adını koyarım.
3. 40 bin dolarım yok. Taksit taksit öderim."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder