Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Kör ile Köpeği

Kör ile Köpeği

Kör ile Köpeği - Karışık Fıkralar - Komikler Burada

Körün biri köpeğiyle birlikte sokakta dolaşıyormuş. Köpek çişinin geldiğini anlayınca, sahibi olan körün paçasına işemiş. Bu arada bu olup bitenleri, sokağın karşı tarafındaki bir adam da seyrediyormuş. Kör paçasındaki ıslaklığı hissetmiş ve bunun üzerine paçasını bir kaç kere sallamış. Daha sonra cebinden bir köpek bisküvisi çıkartıp köpeğe vermek üzereymiş ki sokağın karşısındaki adam gelip:
- "Ya kardeşim, tamam en iyi dostun köpek olabilir ama yeri geldiğinde cezalandırmayı bileceksin. Oysa sen bisküvi vererek köpeği ödüllendiriyorsun. Böyle davranmaya devam edersen bu köpek daha çoook paçana işer." demiş.
Kör adam gülümseyerek;
- "Yahu kardeşim ödüllendirdiğimi nereden çıkardın?" demiş. Adam:
- "Ama köpeğe bisküvi verdin" diye yanıtlamış. Bunun üzerine kör adam:
- "Ben bisküviyi köpeğin ağzını bulmak için veriyorum, yoksa kıçını nasıl bulup tekme atarım?" demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder