Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Neden Çarptın

Neden Çarptın

Neden Çarptın - Çocuk Fıkraları - Komikler Burada

Konuşma özürlü çocuk yeni taşındığı mahallesinde okula gitmek için otobüs bekliyormuş. Otobüs karşıdan görününce el sallayıp bağırmaya başlamış:
- "Toför bey, Toför bey Thur!" diye. Şoför durağa gelince durmayıp devam etmiş. Çocuğun ve onu evin penceresinden seyreden annesinin Son derece canı sıkılmış. Ertesi gün aynı saatte otobüs görününce annesinin eline verdiği bir bez parçasını sallayarak:
- "Toför bey, Toför bey. Thur. Thur.!" demiş. Yine durmadan geçmiş şoför. Üçüncü gün artık yolun ortasında durup ellerini kollarını sallayıp:
- "Toför. Töför. Thur. Thur.!" demiş. Hızla yaklaşan otobüs kırılmadık kemiğini bırakmaksızın çarpmış çocuğa. Olay yerine gelen polis çocukcağızı ambulansa yerleştirmiş ve şoföre sormuş:
- "Zavallı çocuğu gördüğün halde neden çarptın?" diye. Şoför:
- "Tayanamatım petemenke.! Tünlertir penle talka getiyor ettoluettek.!" demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder