Google Translate

Son Yorumlar

Senin Olsun

Senin Olsun - İngiliz Alman Fransız Fıkraları - Komikler Burada

Bir Almanla bir Türk komşuymuş. Almanın tavuğu bizim Türk'ün bahçesine yumurtlamış. Türk'le Alman yumurta kavgasına tutuşmuşlar. Alman:
- "Tavuk benim, yumurta da benimdir" diyormuş. Türk:
- "Bahçe benim, yumurta da benimdir." diyormuş. Tartışma sürerken Türk ortaya bir fikir atmış:
- "Bu böyle sürer gider. En iyisi birbirimize birer tekme atalım. Yerde en kısa süre kalan yumurtayı alsın." demiş. Alman da kabul emiş. Türk’ün önce tekme atmasına karar vermişler. Türk en ağır postallarını giyip gelmiş. İyice bir abanıp Alman'ın bacaklarının arasına bir tekme atmış. Alman yarım saat sonra ancak kalkabilmiş. Alman tam tekmeyi atmak için hazırlanıyorken, Türk yumurtayı uzatmış ve:
- "Al senin olsun, bir yumurta için değmez." demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder