Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Tuvalet Sırası

Tuvalet Sırası

Tuvalet Sırası - Deli Fıkraları - Komikler Burada

İki deli hastaneden kaçmışlar. O kadar koşmuşlar ki, şehrin ortasına geldiklerinde nefes nefese kalmışlar. Aksilik ikisinin de acil tuvalet ihtiyacı gelmiş. Büyük olan oradan geçen genç bir delikanlıya:
- "Afedersiniz, burada tuvalet var mı? Arkadaşla çok sıkıştık." demiş.
Deli olduklarını anlayan genç ileride cadde ortasında duran çöp varillerini göstererek:
- "İşte burası tuvalet." demiş, dalgasını geçmiş ve gitmiş. Bizimkiler hemen çöp varillerinin üzerine çıkmışlar ve büyük tuvaletlerini yapmaya başlamışlar. Bu arada delileri gören halk seyretmek için bunların etrafına toplanmışlar. Bir kalabalık, bir kalabalık. Büyük deli yanındaki deliye:
- "Ulan iyi ki acele etmişiz. Şu tuvalet sırasına bak. Bizi bekliyorlar." demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder