Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Vesikalık Fotoğraf

Vesikalık Fotoğraf

Vesikalık Fotoğraf - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Temel bir gün şirketin birine iş başvurusunda bulunmuş. Şirket Temel'den 8 adet vesikalık fotoğraf istemiş. Temel yolda gelirken Dursun'u görmüş:
- "Ula Dursun ben işe gireceğim ama şirket benden 8 adet vesikalık fotoğraf istedi. Ben fotoğrafı anladım ama vesikalık ne demek?" diye sormuş. Dursun da:
- "Valla benim bildiğim vesikalık belden yukarıdır. Sen yarın bir çukur kaz ve belden aşağını göm. Ben de fotoğraf makinesi getirip senin vesikalık fotoğrafını çekeyim." demiş. Ertesi gün Dursun geldiğinde bir de ne görsün, Temel tam 8 tane çukur kazmış. Dursun hemen atlamış:
- "Ulan oğlum ne yaptın sen? Neden sekiz tane çukur kazdın? Ben zaten 8 tane fotoğraf makinesi getirmiştim."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder