Google Translate

Son Yorumlar

Fitil

Fitil - Doktor Hemşire Fıkraları - Komikler Burada

Yaşlı ve cahil bir köylü, bağırsaklarında duyduğu rahatsızlıktan dolayı bir doktora gitmiş ve şikayetlerini uzun uzun doktora anlatmış. Doktor, muayeneden sonra, yaşlı adama bir fitil yazmış ve bir hafta sonra tekrar gelmesini istemiş. Bir hafta sonra yaşlı adam doktora gelip:
- "Durumumda hiçbir düzelme olmadı" demiş.
Doktor bu duruma biraz şaşırıp, daha güçlü bir fitil yazarak yaşlı adamı evine yollamış.
Bir hafta sonra yaşlı köylü tekrar aynı sorunla gelmiş. Doktor bu kez, en kuvvetli fitillerden birini yazıp, adamı göndermiş. Bir hafta sonra yaşlı adam sinirli bir şekilde hastaneye gelip doktorun önüne ilaç kutusunu atmış ve:
- "Verdiğin bu ilaçlar, hiç bir işe yaramıyor." diye çıkışmış.
Doktor sonunda dayanamayıp sormuş:
- "Amca ne yapıyorsun sen bunları? Yoksa yutuyor musun?"
Yaşlı köylü, kızgın bir şekilde cevap vermiş:
- "Ne yapacaktım ya, kıçıma mı sokacaktım."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder