Google Translate

Son Yorumlar

İki Organ

İki Organ - Cennet Cehennem Fıkraları - Komikler Burada

Meleğin biri Adem’e gelip:
- "Sana bir iyi bir de kötü haberim var" der.
Adem:
- "O zaman önce iyi haberi ver" der.
Melek:
- "Sana iki yeni organ verilecek. Birinin adı Beyin. Yeni şeyler üretmeni, problemleri çözmeni, Havva ile zeki sohbetler etmeni sağlayacak. İkinci organın adı ise henüz belli değil. Bu sana inanılmaz zevk verecek, üremeni sağlayarak dünyanın nüfusunu arttırmaya yarayacak, Havva'yı çok memnun edebileceksin, sana daha da aşık olacak" der.
Adem çok heyecanlanır:
- "Bunlar harika hediyeler. Böyle güzel iki haberden sonra hangi haber kötü gelebilir ki?" diye sorar. Melek Adem'e üzüntü içinde bakar ve:
- "Bu iki organı, asla aynı anda kullanamayacaksın!" der.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder