Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Parfüm

Parfüm

Parfüm - Karışık Fıkralar - Komikler Burada

Yaşlı kadın, lüks otelin en üst katından iniyordu. Ara katlardan birinde, asansör durdu. Kapı açıldı. Genç ve güzel bir kız içeri girdi. Onunla birlikte, asansörü yoğun bir parfüm kokusu da doldurdu. Yaşlı kadın, parfüm kokusunu derin derin içine çekince, genç kız mağrur bir eda ile kadına baktı ve:
- "Giorgio - Beverly Hills. Küçücük bir şişesi bile 100 bin lira." dedi.
Biraz sonra asansör yine durdu. Yine çok şık, genç bir kadın girdi. O da buram buram parfüm kokuyordu. Yaşlı kadın yine koklamaktan kendini alamadı. Yeni binen Genç kadın da yaşlı kadına dönerek, kibirli bir Tavırla:
- "Chanel 5 numara. Mini mini bir şişesi bile 150 bin lira." dedi.
Biraz sonra asansör, yaşlı kadının ineceği katta durdu. Kadın asansörden çıkmadan büyük bir gürültü çıkartarak yellendi. Sonra da asansörde kalan iki alımlı genç kadına dönerek:
- "Ayşe kadın fasulye. Kilosu 7,5 lira."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder