Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Temel ve Maymun

Temel ve Maymun

Temel ve Maymun - Temel Fıkraları - Komikler Burada

NASA uzay üssünde, yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel, maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumaya başlamış.
Maymunun görevleri;
- "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak, her iki saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak, mekik içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek, yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek."
Maymunun görevlerini okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış:
- "Maymunu iyi besle."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder