Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Burada Durmamı Söyledi

Burada Durmamı Söyledi

Burada Durmamı Söyledi - Karı Koca Fıkraları - Komikler Burada

Kral, bütün erkekleri huzuruna çağırır ve der ki:
- "Erkekler iki sıra olsun. Bir sırada karıları tarafından yönetilen erkekler, diğer sırada karılarını yöneten erkekler."
Kral erkeklerin karşısına geçer. Bir bakar ki karıları tarafından yönetilen erkeklerin sırası 1 km.den uzun, ama karılarını yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor.
Kral diğer sıradakilere çok kızar:
- "Kendinizden utanın! Siz bu dünyada güç ve idarenin temsilci olmanıza rağmen şuraya bakın, hepiniz güçsüz karaktersiz 1 km.lik bir sürü olmuşsunuz. Bakın bir erkek, şu yan sırada tek başına gururla dikiliyor. Ondan ders alın!" der ve adama sorar:
- "Oğlum, sen anlat bunlara. Sen ne yaptın da 'karılarını yöneten erkekler' sırasında bir tek sen oldun?"
Adam cevap verir:
- "Bilmem. Karım bana burada durmamı söyledi."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder