Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Demirden Duvarlar

Demirden Duvarlar

Demirden Duvarlar - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Temel ve oğlu, bir iş için, daha önce hiç görmedikleri İstanbul'a gelmişler. Küçük köylerinden sonra, gördükleri her şeye şaşırıp, hayretler içinde kalmışlar. Taksim'de gezerlerken bir otelin içine girmişler. Bir bakmışlar ki demirden duvarlar var ve bu duvarlar otomatik olarak açılıp kapanabiliyor. Tabii ki, ikisi de çok şaşırmış. Temel'in oğlu babasına sormuş:
- "Baba bu ne?"
Temel hayatında hiç asansör görmediği için:
- "Oğlum ben böyle bir şeyi hayatımda görmedim, ne olduğunu bilmiyorum." diye yanıtlamış.
İkisi de büyük bir şaşkınlıkla bu duvarlara bakarken, 150 kiloluk şişman bir bayan açılan duvarlardan, küçük bir odanın içine girmiş. Duvarlar yine kapanmış ve numaralar birer birer yükselmeye başlamış. Daha sonra numaralar küçülmeye başlamış. Temel ve oğlu şaşkınlık içinde kalmışlar. Birazdan duvarlar yine açılmış ve dışarıya 24 yaşlarında çok güzel, seksi, zayıf ve sarışın bir bayan çıkmış. Temel gözünü bu bayandan ayırmadan oğluna seslenmiş:
- "Oğlum, hemen git ananı al ve buraya getir."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder