Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Egzoz Deliğinden

Egzoz Deliğinden

Egzoz Deliğinden - Doktor Hemşire Fıkraları - Komikler Burada

Kadın doğum uzmanı bir doktor, yaptığı işten zevk almamaya başlamış. Yıllardır doğum yaptırmak, artık doktora eğlenceli gelmiyormuş ve sonunda işini değiştirmeye karar vermiş. Bir takım araştırmalar sonucunda motorcu olmaya, bu işin çok eğlenceli olduğuna karar vermiş. Hemen bir eğitim kurumuna başvurarak kurs almaya başlamış. Nihayet kurs bitmiş ve usta öğretici, kursiyerleri sınava almış ve sonuçları bakanlığa yollamış. Bakanlık sonuçları incelerken bir bakmış, bizim doktor 100 puanlık sınavdan 150 almış.
Bakanlık:
- "Nasıl olur bu? Bu işte bir torpil var muhakkak." deyip kurs merkezine hemen iki müfettiş göndermişler.
Müfettişler, usta öğreticiyi bulup sormuşlar:
- "Ne iş bu, ne sordun sınavda?"
Öğretici:
- "Müfettiş bey, ne sorayım, klasik şeyler işte, yağı değiştir, bujileri temizle, yağ filtresini sök, değiştir, radyatörün suyu falan işte."
- "İyi de kardeşim bu adam nasıl aldı bu notu."
- "Valla müfettiş bey, adam ne dersem hepsini yaptı."
- "Tamam anladık kardeşim onu, niye 100 değil de 150 onu soruyorum."
- "Haaaaa. İyi de müfettiş bey, adam bütün dediklerimi egzoz deliğinden yaptı, kaç verseydim?"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder