Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Kuruttuğunu Düşünmüştüm

Kuruttuğunu Düşünmüştüm

Kuruttuğunu Düşünmüştüm - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Temel, adamın birinin kendisini iskeleden denize attığını gördü. Hemen ardından atladı, adamı boğuşa boğuşa karaya çıkardı. Adam:
- "Yaşamak istemiyorum. Beni niye kurtardın?" diye bağırdı çağırdı ve Temel'in elinden kurtularak yine denize atladı. Temel de peşinden. Yine boğuştular. Güçlü kuvvetli Temel adamı bir kez daha karaya çıkarmayı başardı. Adam sahilde yürüdü, orada bir ağaç buldu. Dalına kendini astı. İki saat sonra karakolda komiser Temel'in ifadesini alıyordu:
- "O buz gibi havada, iki kez denize dalıp adamı sen kurtardın değil mi?"
- "Evet amirim."
- "Peki adam kendini astığında niye gidip ipi kesmedin de, oturup rüzgarda sallanmasını seyrettin?"
- "Ben zavallı adamın, kendini kuruttuğunu düşünmüştüm, amirim."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder