Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Tembel Uşak

Tembel Uşak

Tembel Uşak - Karışık Fıkralar - Komikler Burada

Adamın, tembel mi tembel bir uşağı vardı. Bir gün uşağını üzüm ve incir almak için çarşıya gönderdi. Uşak getire getire yalnız üzüm getirmişti.
Efendisi:
- "Ne zaman seni bir iş için göndersem, birkaç işi birden yapmalısın!" diye uşağı azarladı.
Aradan bir süre geçti. Tesadüfen adamcağız hastalandı ve uşağını doktor çağırmaya gönderdi. Uşak doktorla birlikte imam, gassal ve mezarcıyı da yanında getirmişti.
Adam yine çıkıştı uşağına:
- "Bunları ne diye getirdin yanında? Sana yalnız doktor çağır demedim mi?"
Uşak:
- "Efendim, siz 'ne zaman seni bir iş için gönderirsem, birkaç işi birden yapmalısın' dememiş miydiniz? İşte, tedaviniz için doktor getirdim. Tedavi kar etmezse, başınızda Kuran okusun diye imam getirdim. Ölürseniz diye de cesedinizi yıkaması için gassal ve gömmek için de bir mezarcı getirdim."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder