Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Kandırdım

Kandırdım

Kandırdım - Fena Fıkralar - Komikler Burada

Bir yolcu gemisi, kaza sonucu paramparça olmuş. Yolculardan kurtulan tek adam, zar zor yüzerek bir ıssız adaya çıkmış. Adada bol bol yiyecek ve su olmasına rağmen, adamın oyalanacak hiçbir şeyi yokmuş. O yüzden adam, sürekli değişik fanteziler kurup, kendini tatmin ederek vakit geçiriyormuş. Bu şekilde haftalar geçmiş. Artık fanteziler de, adamı kesmez hale gelmiş. Adam artık ereksiyon olamıyormuş. Zavallı, gün geçtikçe, hem sıkıntıdan patlıyor, hem de artık erkekliğimi hissetmiyorum diye kıvranıyormuş. Bir gün adam, kumsalda otururken birden:
- "Aman Allah'ım, bir gemi geçiyor." diye bağırmış.
Adam, koşmuş ve hemen bir ateş yakmış. Ardandan:
- "Nihayet. Bu lüks yolcu gemisi beni buradan alacak. Gemiye çıkar çıkmaz, önce uzun uzun, sıcak bir banyo yaparım, sonra bana verecekleri kıyafetleri giyerim, gemide güzel fıstıklar da vardır, bir tanesini ayarlarım, yemeğe davet ederim, bütün gece şarap içer, dans ederiz, sonra benim kamarama gideriz, sonra öpüşmeye başlarız, onu yavaş yavaş soyarım, veeeeeee." derken adam birden sertleştiğini farketmiş. Elini boxer'ından içeri sokmuş ve kahkahayı basmış:
- " Hahahahaaaaaa. Kandırdım. Gemi falan yoktuuuu. Kandırdıııım."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder