Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Altın Pisuvar

Altın Pisuvar

Altın Pisuvar - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Temel Amerika'ya çalışmaya gider. İlk yabancılık günlerinden sonra, şehirde gece hayatını merak eder. Gece dışarı gezmeye çıkar. Bir müddet sonra, bulduğu bir bara girer. Barda oturur ve içki içer. Bir süre sonra da tuvaleti gelir ve tuvalete gider. Bir bakar ki, pisuvar altından yapılmış.
Temel çok şaşırır tabi ama hoşuna da gider. İçinden:
- "Vay be, adamların tuvaletleri bile altından." diye geçirir. Altın tuvalete işemenin zevkine vararak işini görür ve çıkar. Ertesi gece yine aynı bara gider, yine oturur, içer. Bir süre sonra tuvaleti gelir ve tuvalete gider. Fakat bir bakar ki altın pisuvar yok. Çok şaşırır. Bara döner ve barmene sorar:
- "Dün gece tuvalette altın bir pisuvar vardı, bu gece niye yok?"
Barmen önce Temel'e bakar, sonra da barın diğer tarafında oturan iri cüsseli adama seslenir:
- "Hey patron, dün gece senin saksafona işeyen herif geldi."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder