Google Translate

Son Yorumlar

Dilsizler

Dilsizler - Doktor Hemşire Fıkraları - Komikler Burada

Dilsizin biri, yolda yürürken, yine kendi gibi dilsiz arkadaşına rastlamış. İşaretlerle nasıl olduğunu, ne yaptığını sormuş.
Arkadaşı normal bir ses tonu ile:
- "Şimdi artık normal sesimi kullanarak konuşabiliyorum" diye yanıtlamış.
Şaşırmış dilsiz adam ve nedenini sormuş. Arkadaşı:
- "Bu alanda çok başarılı olduğu söylenen bir doktora gittim. Belli bir sistemli çalışma programı sonunda, kelimeleri anlamlandıran sesleri çıkarmayı öğrendim." demiş.
Hemen oradan doktoru arayıp arkadaşı için randevu almış. Dilsiz, randevu zamanı gelince doktora gitmiş.
Doktor:
- "Hemen çırılçıplak soyun ve şu divanın üzerine yüzükoyun yat, şimdi geliyorum" demiş.
Dilsiz, utana sıkıla soyunmuş. Birazdan yattığı yerden başını çevirip bakmış ki, doktor elinde kısa bir süpürge sapı, tahta bir balyoz ve bir kavanoz vazelinle geliyor. Doktor süpürge sapını vazelinleyip dikkatlice yerleştirmiş. Balyoz ile sopanın tepesine vurması ile dilsiz, birden en hassas bölgesinde içini yırtan öylesine bir acı duymuş ki can acısıyla bağırmış:
- "Aaaaaaaaaa!"
Bunun üzerine doktor:
- "Çok güzel oldu. Artık giyinebilirsiniz. Yarın gelince de B demesini öğreteceğim."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder