Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Kayserilinin Prensibi

Kayserilinin Prensibi

Kayserilinin Prensibi - Kayserili Fıkraları - Komikler Burada

Kayserili bir genç, yeni işe başlamış. Bir aylık çalışma sürecinin sonunda, ilk maaşını almak için bankamatiğe gittiğinde, anlaştıkları maaşın 300 TL üzerinde bir ücret yatırıldığını görmüş. Hiç sesini çıkartmadan, sevinerek maaşı çekmiş. Aradan bir ay daha geçmiş. Tekrar maaşını çekmeye gitmiş, bakmış bu sefer de 150 TL eksik yatmış. Hemen muhasebeye gidip itiraz etmiş ve:
- "Neden maaşım eksik yattı?" diye sormuş.
Bunun üzerine muhasebeci:
- "Neden geçen ay 300 TL fazla para yatırdığımızda itiraz etmediniz de, şimdi eksik yatınca itiraz ediyorsunuz?" diye sormuş.
Kayserili genç, sakince cevap vermiş:
- "Prensibimdir, ilk hatayı her zaman affederim."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder