Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Sosis Makinesi

Sosis Makinesi

Sosis Makinesi - Çocuk Fıkraları - Komikler Burada

Fabrikatör bir adamın işe yaramayan bir oğlu varmış. Babası çocuğuna güzel bir iş kurmak için paçaları sıvamış. Ancak oğlan salak olduğu için, hiç bir işi beceremiyormuş. Babası ona ne iş bulduysa hepsini elini yüzüne bulaştırmış berbat etmiş. Adam en sonunda tam otomatik bir sosis fabrikası kurdurmuş. Çocuğunu elinden tutup, bari işi öğrensin diye hemen fabrikadaki bir sosis makinesinin başına götürmüş ve:
- "Bak oğlum, buradan böyle öküzü yolluyorsun, aha diğer taraftan sosis olarak çıkıyor. Sen şu makinenin başında bekle, bir durum olunca haber ver. Bu kadar basit anladın mı?" demiş.
Oğlu da:
- "Tamam baba." demiş.
Çocuk bu makineleri izlerken çok şaşırmış. Aradan bir zaman geçtikten sonra babası oğlunun yanına gelmiş ve:
- "Oğlum nasıl, işini beğendin mi?" diye sormuş.
Çocuk:
- "Baba bu makineler çok harika. Biz makinenin bir tarafından öküz sokuyoruz, diğer taraftan sosis olarak çıkıyor. Öyle değil de buradan öküz yerine sosis koysak, diğer taraftan öküz olarak çıksa, yok mu böyle bir makine baba?" diye merakla sormuş.
Babası hemen cevaplamış:
- "Maalesef evladım, o teknoloji bir tek senin ananda var."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder