Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Devlet Versin

Devlet Versin

Devlet Versin - Cennet Cehennem Fıkraları - Komikler Burada

Bir Karadenizli, bir Kayserili ve bir Diyarbakırlı aynı trafik kazasında ölmüş. Cenazeleri dualarla, göz yaşlarıyla kaldırılmış.
Aradan iki üç gün geçmiş, bir de bakmışlar ki, Karadenizli mezardan çıkmış, üstünü silkeleyerek geliyor. Önce büyük bir panik yaşanmış haliyle, sonra bakmışlar ki bayağı kanlı canlı, cesaret edip
yanına yanaşmış ve merakla sormuşlar:
- "Yahu sen öteki dünyadan nasıl geri döndün?"
Karadenizli anlatmaya başlamış:
- "Öte tarafta da işler buradaki gibi yürüyormuş meğer, geri göndermek için 5 bin dolar istediler, bastım parayı geri geldim."
- "Eee, diğer iki arkadaş niye gelmedi?"
- "Vallahi ben gelirken, Kayserili, hâlâ 3.500 dolara olmaz mı, yap bir indirim de ayağımız alışsın." diye pazarlık ediyordu.
- "Ya Diyarbakırlı?"
-  "O da 'Ben vermem, Devlet versin.' diye inat ediyordu."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder