Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Galiba Ölmüş

Galiba Ölmüş

Galiba Ölmüş - Karı Koca Fıkraları - Komikler Burada

Birkaç yıllık evli çiftin bir bebekleri olur. Ancak günler haftalar geçtikçe, bebeğin çok farklı ve insan üstü yetenekleri olduğu ortaya çıkar. 1 yaşına geldiğinde, yetişkin gibi konuşur. 2 yaşında, aklınıza gelen her dilde okuyup yazmaya baslar. 3 yaşında, ileri matematik profesörleriyle tartışmaya oturur ve 4 yaşında, gelecekle ilgili inanılmaz tahminlerde bulunmaya başlar.
Bir gün çocuk der ki:
- "Tam 1 yıl sonra bugün, ben öleceğim. Ben öldükten 2 yıl sonra, annem ölecek. Annem öldükten 1 yıl sonra, babam ölecek."
Gerçekten de bir yıl sonra çocuk ölür. Baba çok uyanık olduğu için, karısını hemen milyarlar değerinde sigortalatır. 2 yıl sonra da anne ölür. Baba, 1 yıllık ömrünün kaldığının farkında, karısının sigortasından kazandığı milyarlarla evlere, arabalara, seyahatlere ve birbirinden güzel kadınlara yatırım yapar. Baba, ölümüne 1 gün kala, son parasıyla bir dansçı kız kiralar. Önce, süper villanın havuzunda eğlence, sonra yatak odasında zevk dolu bir gece geçirir. Nihayet adam her şey bittiğinde, gözlerini kapatır ve:
- "Vay be, yarın ölmüş olacağım. Ama ne hayat geçirdim, her şeyi yaptım, dolu dolu yaşadım  her şeyi. Helal olsun bana." diyerek keyifle uykuya dalar.
Ama o da ne. Sabah bir de gözlerini açar ki, hala yaşıyor. Yatakta şaşkınlık içinde bakınırken, geceyi beraber geçirdiği dansçı kız çığlık çığlığa koşarak içeri girer. Der ki:
- "Hemen aşağıya gelin. Kahyanız salonda boylu boyunca uzanmış yatıyor. Galiba ölmüş."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder