Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Evinizin Manzarası

Evinizin Manzarası

Evinizin Manzarası - Fena Fıkralar - Komikler Burada

Kerim Bey patronunu arayıp:
- "Efendim, bugün çok hastayım, başım ağrıyor, midem bulanıyor, vücudumun her yeri sanki dayak yemiş gibi. Korkarım işe gelemeyeceğim." der.
Durumu dinleyen patron:
- "Kerim Bey, biliyorsun bugün çok önemli müşteriler geliyor ve sana mutlaka ihtiyacımız var. Böyle durumlarda ben karıma bir masaj yaptırır, bir de aşk yaparım. Kesinlikle kendime gelirim. Lütfen sen de dene ve hemen işe gel."
Aradan iki saat geçer ve Kerim bey patronu tekrar arar:
- "Efendim dediğinizi yaptım. Gerçekten iyi geliyormuş. Sanırım kısa bir süre sonra işte olurum. Haa bu arada evinizin manzarası inanılmaz güzelmiş."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder