Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Leonardo Dicaprio

Leonardo Dicaprio

Leonardo Dicaprio - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Zencinin biri Amerika'dan Türkiye'ye gelecekmiş. Yola çıktığında pasaportunu kaybettiğini anlamış. Uçağı kaçırma korkusuyla kara kara düşünürken yolda bir pasaport bulmuş. Bir bakmış ki Leonardo Dicaprio'nun pasaportu. Çaktırmadan pasaportu almış ve Leonardo'nun fotoğrafını çıkarıp, kendi fotoğrafını yapıştırmış. Şansını denemeye karar vermiş ve Türkiye'ye uçmuş.
Atatürk Hava Limanına geldiğinde gümrük memurları Temel ve Dursun, zenciye pasaport sormuşlar. Zenci yerde bulduğu pasaportu Temel'e vermiş. Temel pasaportu eline almış ve adamın ismine bakmış, Leonardo Dicaprio, fotoğrafa bakmış aynı zenci.
Temel bir kaç şaşkın bakıştan sonra, Dursun'a dönüp sormuş:
- "Ula Dursun, Titanik batmış mıydı, yanmış mıydı?"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder