Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Güzin Abla

Güzin Abla

Güzin Abla - Karışık Fıkralar - Komikler Burada

- "Sevgili Güzin Abla. Ben 17 yaşında bir kızım. Kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Birbirimizi görür görmez aşık olduk. Onu çok seviyorum. O da beni seviyormuş. Erkek arkadaşım hem yakışıklı bir çocuk, hem de kırmızı BMW'si var. Bana "seni ailemle tanıştıracağım" dedi. Buna çok sevindim. Beni ailesiyle tanıştırmak için evine götürdü. Fakat evde kimsecikler yoktu.
"Birazdan gelirler, onları beklerken birer kola içelim. dedi. Ben de "olur" dedim. Odasına geçtik. Kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. O kadar itip kaktım ama uyanmadı. Güzin Ablacığım, sence erkek arkadaşım hastalığı ne? Evlenmemde bir mani var mı?"

RUMUZ: Bedriye

GÜZİN ABLANIN CEVABI:

- "Ahhhh benim sevgili yavrum. Anan seni Kadir Gecesi doğurmuş."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder