Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Anormallik

Anormallik

Anormallik - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Dursun çok kıskançtı. Güzel de bir karısı vardı. Bir seyahate çıkması gerekiyordu. Eski arkadaşlarından olan komşusu Temel'e gitti ve:
- "Ben seyahatteyken evimde olağanüstü bir şey gözüne ilişirse, karımın şüpheli bir halini görürsen bana hemen telgraf çek." dedi.
Temel, onuncu gün şöyle bir telgraf çekti:
- "Dursun acele gel!"
Dursun ilk uçağa atladığı gibi geldi ve hemen Temel’i buldu:
- "Neden telgraf çektin?"
Temel:
-  "Olağanüstü bir şey görürsen telgraf çek demedin mi?"
Dursun:
- "Ne gördün?"
Temel:
- "Sen yokken gençten ve yakışıklı bir adam, her gün tam saat ikide size geliyor ve tam saat yedide gidiyordu. Dün de bekledim bekledim gelmedi. Baktım ki bunda bir anormallik var, sana hemen telgraf çektim."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder