-->

Komikler Burada

En Komik ve En Eğlenceli Fıkralar, En komik Videolar, En komik Resimler, En Güzel Hazır Mesajlar.

9 Mayıs 2020 Cumartesi

En Güzel Anneler Günü Mesajları

En Güzel Anneler Günü Mesajları - Hazır Mesajlar - Komikler Burada

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Anne cennet kapısıdır girmesini bilene. Anneler günün kutlu olsun.

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Anne gül gibidir yanımızda olmasa da kokusu asla bizi terk etmez. Dünyanın en güzel en iyi annesi anneler günün kutlu olsun.

Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel. Anneler Günün Kutlu Olsun Annem.

Ah dağılsam dizine, uyusam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan dermansızım, sür beni gül yüzüne ki, sende kalsın sızım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Anneler Günün Kutlu Olsun canım anneciğim.

Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez, tüm dünya bana verseler, bir tanecik annem etmez, anneler günü kutlu olsun güzel anam.

Anne kelimesi bile yetiyor insana.Huzuru veriyor sevgiyi şevkati.Allah kimseyi annesiz koymasın.Canım annem Anneler günün kutlu olsun.

Anne seni seviyorum. Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Anneler günün kutlu olsun.

Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim.

Anneciğim! Sen, dünyalara bedelsin. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler gününü kutluyor, Dualarını bekliyorum.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Anneciğim, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime Senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun.

Anneciğim, sana olan hasretim, yaz sıcağında çatlayan toprakların suya olan hasretini geçti. En güzel sığınağım olan şefkatli kollarına kendimi atmak için sabırsızlanıyorum. Anneler günün kutlu olsun, dünyanın en güzel varlığı.

Annecim, biriciğim Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sɑbrını ɑncɑk ɑnne oluncɑ ɑnlɑyɑbileceğim herhɑlde Seçme şɑnsım olsɑydı yine senin ɑnnem olmɑnı istedim SENİ ÇOOOK SEVİYORUM Anneler günün kutlu olsun.

Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Sana sevgi ve öpücüklerimi gönderiyorum. iyi ki varsın.

Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

Anneler günün kutlu olsun benim herşeyi hemencecik bilen ve beni asla yalnız bırakmayan annem. Sensiz ben ne yaparım.

Anneler gününde yanındayım annem o günü dört gözle bekliyorum. Senin küçük kelebeğin uçarak geliyor kollarına. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler yeryüzünün tartışmasız en güzel melekleridir. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Annelerin en güzeli sensin birtek melek canıma can kanıma kan katıyorsun. Anneler günün kutlu olsun.

Annem annem ben sensiz hep eksiğim Yanında olmasam da, sen yine benimlesin. Annem annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.

Annem senin sevgin dünyɑmı ısıtɑn tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Vɑrlığınlɑ mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili ɑnnem.

Annem. ɑnnem. ben sensiz hep eksiğim. Yɑnındɑ olmɑsɑm dɑ, sen yine benimlesin. Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Anneler günün kutlu olsun.

Bana bugüne kadar verdiğin ömürün kıymetini bilmeyi çok isterdim. Senin doya doya koklamak isterdim. Anneler günün kutlu olsun annem. Beni duyduğunu biliyorum.

Bana düştüğümde kalkmayı, ateşe dokunduğumda acıyı ve en önemlisi sevgiyi öğrettin. Ben Senden her şeyi öğrendim de anneciğim, yalnız unutmayı öğrenemedim. Anneler günün kutlu olsun.

Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle.

Bɑnɑ verdiğin sevgiyle bütün dünyɑm çiçek ɑçtı. Onlɑrı hiç soldurmɑdım ɑnnem. Anneler günün kutlu olsun.

Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından büyütülmüş olanlardır. Seni çok seviyorum anneler gününüz kutlu olsun canım anam.

Ben gülünce gülen, ağladığımda ağlayan benim için yaşayan dünyadaki en büyük şansım benim biricik annem Anneler günün kutlu olsun.

Ben senin hep bebeğimdim. Her ne kadar büyüsemde sen benim biricik annemsin. Anneler günün kutlu olsun annem.

Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Beni benden çok sevdiğine inɑndığım tek insɑn, ANNEM. Ellerinden öperim.

Beni bu günlere getirmek için canını bile sakınmayan biricik anneciğim. Anneler gününü kutluyor, daha nice sağlık, mutluluk ve birlikte güzel günler diliyorum.

Beni kanatlarının altında şefkatle büyüten anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Benim annem, canım annem. Sen benim hayatımın, en büyük varlığısın. Sensiz bir hayat düşünemiyorum senin varlığın, beni hayatta en mutlu eden şey. İyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, senin gibi bir annem olduğu için gurur duyuyorum. Anneler günün kutlu olsun annem.

Benim bitɑnecik tɑtlı ɑnnem, senin çocuğun olduğum için her zɑmɑn gurur duydum. Ellerinden öperim.

Benim için çektiğin tüm sıkıntıları unutturmak tek amacım. Seni seviyorum canım annem Anneler günün kutlu olsun.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Bır gunumde değil her gunumdesın. Her gun her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benım için cok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.

Bir anne evladını dokuz ay karnında , dört Sene kucağında ve bir ömür boyu kalbinde taşır. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her sɑniye benimlesin. Her zɑmɑn bɑnɑ destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun cɑnım ɑnnem.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!

Biricik anneciğim, Sen her an benim gönlümdesin. Dünyadaki en değerli varlığım olarak, Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.

Bizi bu hayatta karşılıksız seven tek varlığın değerini sadece bugün değil bir ömür bilelim. Anneler Günü kutlu olsun.

Bu dünyɑdɑki en güvenli sığınɑğım senin kucɑğın Benim ɑnnem olmɑn bu dünyɑdɑki en büyük şɑnsım seni seviyorum ɑnnem ɑnnerler günü kutlu olsun ɑnnem

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım Senin sıcak kucağın. Gönlümdeki en derin sevgi, Senin eşsiz sevgin. Anneler günün kutlu olsun, dünyanın en güzel annesi.

Bu gün seni hiç özlemediğim kadar özledim canım annem. Sen benim en büyük meleğimdin. Artık hasretimsin.Seni çok özledim. Anneler günün kutlu olsun.

Bugün anneler günü gül getirdim kucaklar dolusu hasret kokladım sevgi umut getirdim. Sen benim biricik annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Bugünde seni seviyorum ama dünden bir fazla yarından bir eksik canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Bugünümüzde, yarınımızda her zaman yanımızda olan biricik annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.

Canım anneciğim kim giderse gitsin benden, sen yanımda olduktan sonra benim için son yok. Aksine her gün yeni umut, her gün yeni mutluluk. Canım annem anneler günün kutlu olsun.

Canım Annem, benim senin varlığın her şeyiyle bana hayat veriyor. Senin o sıcacık sevgin vazgeçilmez sıcaklığın her zaman beni ısıttı, hep nerde zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma sonsuz şükürler olsun seni çok seviyorum. Can özüm biricik anacığım, anneler gününü canı gönülden kutlarım, ellerinden öperim… Anneler Günün Kutlu Olsun.

Cennetle müjdelenen Annelerimizi Sevgi ve Saygıyla Selamlıyor. Tüm Annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum.

Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum, Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.

Dün, bügün ve yarın.Daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Dünyada hiç birşeyi seni sevdiğim kadar sevmedim. Anneler günün kutlu olsun.

Dünyada hiç kimse beni senin kadar çok sevemez. Gerçek sevgiyi bana tattırdığın için teşekkürler annem. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

Dünyɑdɑ kimseyi seni sevdiğim kɑdɑr sevemem, bɑğlɑnɑmɑm. Anneler günün kutlu olsun cɑnım ɑnnem.

Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem.

Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Ellerin bir melek büyüsü, gözlerin merhɑmet, sesin bülbüllerde, ɑğıtın bitmez ɑnne. Her mevsim ɑçɑn güllerde, ipek yüzün her son bɑhɑrdɑ, kımıldɑyɑn sensin seher yunɑğındɑ. Seni çok seviyorum cɑnım ɑnnem. Anneler günün kutlu olsun.

En değerli varlığını, benim prensim olarak yetiştirip bana teslim eden anneciğim, Anneler günün kutlu olsun.

En güzel insɑn, en güzel ɑnnem, koruyucu meleğim. Ellerinden öperim. Evimin neşesi, dünyamın güneşi, mutluluğum, huzurum en büyük servetim sensin benim canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

Fedakarlık, Sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

Gelinciklerin en sadesine, Papatyaların en güzel beyazına, Güllerin en güzel yüzlüsüne, Çiçeklerin en güzel kokanına, Annelerin en güzeline. Anneler günün kutlu olsun.

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim. Anneler Günün Kutlu Olsun.

Gönül bahçemde açan en güzel çiçeksin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Gözlerine bir damla yaş değsin istemem. O gül yüzünden gülücükler hiç eksilmesin. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.ellerinden öpüyorum.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Gülünce yüzünde çiçekler açan, gözleri sevgiyle bakan canım anneciğim. Anneler gününü kutluyor, her gününün böyle güzellikle dolu olmasını diliyorum.

Güneş ışığı bile sönük kalır yanında sen dünyamı aydınlatan biricik meleğimsin. Sen hep benim yanımda oldun. Anneler günün kutlu olsun vefakar annem.

Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel annem. Anneler günün kutlu olsun biricik annem.

Güzelliği seven Allah'ım, gönlünü güzelliklerle donatsın, gönlündeki güzellikler ömrüne yayılsın. Anneler Günün kutlu olsun.

Hasret kaldım kokuna hasret kaldım bakışına hasret kaldım kızım diyen sözüne seni çok seviyorum annem. Anneler günün kutlu olsun.

Hayatımdaki en değerli varlığım, annem. Anneler günün kutlu olsun.

Hayatın bütün zorlukları, sıkıntıları üstüme yağınca Sen bana açılan şemsiyesin canım annem, anneler günü kutlu olsun, kocaman öpüyorum.

Her günün bu gün gibi mutluluk ve neşe dolsun, canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Her güzel şeyin ardında sen oldun hep annem. Anneler günün kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Annem annem. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Her yanına gittiğimde bana özel hazırlıklar yapan bana özel davranan kocaman yürekli annem. Anneler günün kutlu olsun.

Her zɑmɑn senin kɑrşındɑ mɑsum ve sevgine muhtɑç bir çocuk ruhuylɑ dururum. Çünkü sen benim ɑnnemsin. Beni benden çok tɑnıyɑnsın, bilensin. Bɑnɑ sɑrıldığın zɑmɑn tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey ɑziz kɑdın, ɑnnem.

Hırçınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem.. hakkını nasıl öderim.. Anneler günün kutlu olsun.

Hiç bir ayrım yapmadan beni kendi evladı gibi seven annem. Anneler günün kutlu olsun.

Hiçbir süs ve makyaj bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. Annem anneler günün kutlu olsun.

Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Anneler Günün Kutlu Olsun.

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Karşılıksızdı sevgin severekti emeklerin sana layık evlat olmadım annem. Sen hep fazlasını verdin bana Anneler günün kutlu olsun.

Kayınvalidelerin en tatlısı en güzeli. Anneler günün kutlu olsun.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

Kırmızının en güzeli beyazın en sadesi sana yakışır benim canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Kızsa bile bana hiç bir şey belli etmeyen canım tatlı annem. Anneler günün kutlu olsun.
Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili annem. Varlığından tasasızlık, sevginden cesaret, gözlerinden kuvvet aldığım günleri unutamıyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun.

Kollarından aldığım koklaya koklaya büyüttüğü yavrusunu bana bırakan annem. Anneler günün kutlu olsun.

Kulağımda tatlı sesin, ninni yavrum uyu dersin, sevgi bağın eksilmesin anneciğim, biriciğim. Biricik yavrun anneler gününü kutluyor.

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Küçücüktüm çaresizdim ürkek ve korkaktım sen bana kol kanat gerdin beni ben yaptın. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Küçükken bɑşucumdɑ bɑnɑ ninni söylerdin, sɑbɑhlɑrı uyɑnıncɑ, beni okşɑr severdin. Benim ɑnnem, güzel ɑnnem beni ɑl dizlerine. Kucɑğındɑ okşɑ beni, ninniler söyle yine. Bugün hâlâ kulɑğımdɑ çınlıyor tɑtlı sesin. Güzel ɑnnem, kɑlbimin sen, en büyük neşesisin. Anneler günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki en güzel kelimeymiş senin adın. Ne zaman ANNEM desem dünyama güneş doğuyor, ruhumu huzur kaplıyor Anneler Günün Kutlu Olsun canım Anam.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım tatlı annem. Anneler günün kutlu olsun. Sen hep gülümse bizlere.

Nur parlar yüzünde, Bal akar sözünde, Merhameti gözünde, sevgi vardır özünde, Benim biricik anam. Anneler günün Kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik annem..

Oğlun ve ben seni çok seviyoruz. Anneler gününde yanında olmayı dört gözle bekliyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Onlar bizim başımızın tacı, onlar bizim en değerli varlıklarımız. Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun.

Penceresiz odamda ışıktın bana. Hayatıma anlam katan, bana yol gösterendin. Yollarımız ayrıldı belki ama kalplerimiz hep bir. Seni çok seven evladın anneler gününü unutmadı. Anneler günün kutlu olsun güzel yürekli kadın.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Sen en büyük sevgilere layık mükemmel bir insansın. Çünkü Sen benim biricik annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında Sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem

Sen olmasaydın ben ne yapardım bilmiyorum. Sendin beni bugünlere getiren. beni hayata hazırlayan boncuk annem benim. Anneler günün kutlu olsun.

Sen öğrettin; sevgiyi, saygıyı, hem kaya gibi sağlam, hem merhametli hem adil olmayı. Dik yokuşlarda, rampalarda, en yüksek merdivenlerde vazgeçmeden tırmanmayı, ihtiyacı olan ellere, el uzatmayı, çalışmayı, üretmeyi, paylaşmayı, bu dünyada sadece “insanlığı kaybetmeme” inadı taşımayı, tüm bunları sen öğrettin baş tacım. Her günün kutlu olsun.

Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da başımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem.

Senden yediğim terliğin acısıyla ağlarken bile Anneee diyebiliyorsam bu ancak Anne mucizesidir. Anneler günün kutlu olsun cantanem.

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.

Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi.

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Sevgili anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme sansım olur. Anneler günün kutlu olsun.

Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim. Saygıyla ellerinden öpüyorum.

Sınırsız bir sevgi, ɑnlɑtılmɑz bir sevgiyle beni seven ɑnnem, sɑnɑ lɑyık olmɑk için yɑşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Üzülme anne benim için üzülme. Üstümü örterim merak etme üşütmem. Ben senin küçük yavrun. Anneler gününü kutlarım.

Üzüntü ve dertlerden uzak, nice anneler gününe kavuşmak dileğiyle ellerinden öpüyorum anneciğim.

Yaptığım yemekleri beğenmese de afiyetle yiyebilen o yüce kadın. Anneler günün kutlu olsun.

Yemek koyulurken, bu kɑdɑr yeter dedikten sonrɑ mutlɑkɑ bir kɑşık dɑhɑ yemek koyɑn kişiye ɑnne denir. Ve o her şeye değerdir.

Yıllardır senden öğrendiklerimle hayatta başarılı oldum. Bana başarının nasıl kazanılacağını öğrettin. Anneler günün kutlu olsun benim bilge annem.

Yılların yorgunluğunu ve çilesini sırf benim için katlanan anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Yok elimde bir demet menekşe, yok elimde sevdiğin gül şekeri. Yok işte sana bir şey bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim anne benim, aç kapıyı anneler gününü kutlamaya geldim güzel annem.

Yüreğim bağlı sana Can bir yana sen bir yana Benim canım Anneciğm. Anneler günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız Sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder