Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Sızdırmazlık Testi

Sızdırmazlık Testi

Sızdırmazlık Testi - Mühendis Fıkraları - Komikler Burada

Amerikalı bilim adamları Japon kalite anlayışını yerinde görmek için bir Japon otomobil fabrikasına giderler. Otomobil kalite test sahasındaki kediler dikkatlerini çeker ve ne işe yaradıklarını sorarlar.
Japon uzmanlar:
- "Fabrikadan yeni çıkmış bir otomobile sızdırmazlık testi yapmak için bir tane kediyi gece otomobilin içine kilitleriz, sabah kedi ölürse otomobil sızdırmazlık testinden geçer, yok ölmezse otomobil hava sızdırıyor diye tekrar fabrikaya geri göndeririz." demişler.
Amerikalılar dönüşte Türkiye'de TOFAŞ'a uğrayıp sistemi gözden geçirmek isterler. Test sahasındaki kedileri görünce Türk mühendise sorarlar:
- "Usta bu kediler ne işe yarıyor?"
Bizim mühendis kendinden emin bir ifade ile:
- "Biz burada Japon teknolojisiyle otomobillerin sızdırmazlık testlerini yaparız. Gece bir tane kediyi otomobilin içine kilitleriz. Sabah kedi duruyorsa otomobil sızdırmazlık testinden geçer, yok kedi kaçmışsa, otomobil sızdırıyor diye tekrar fabrikaya geri göndeririz." demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder