-->

Komikler Burada

En Komik ve En Eğlenceli Fıkralar, En komik Videolar, En komik Resimler, En Güzel Hazır Mesajlar.

31 Aralık 2019 Salı

En Güzel Yeni Yıl Yılbaşı Mesajları

En Güzel Yeni Yıl Yılbaşı Mesajları - Hazır Mesajlar - Komikler Burada

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılın milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün sevdiklerime saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.

Yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yenі yıl. Yeni yılın iyiliklere vesile olmasını dilerim. Mutlu yıllar.

2019 da bitti 2020 de biter eee hadi iyi yıllar diyim ne diyim.

2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2020 yılı sana daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar.

2019 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur. 2020 için duyurulur!

2019 yılındaki kutup ayılarıyla olan münasebetlerimi 2020 yılında sona erdirmeyi umut ediyorum. İyi seneler.

2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2020 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

2019 yılından, 2020 yılına birlikte adım atmak ümidiyle, nice yıllarda mutluluk bizimle olsun.. Seni Seviyorum, Yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım.

2019′a elveda, 2020′ye merhaba. Hoş geldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl.

2019'da de seni göremedim. 2020'de görmek dileğiyle mutlu yıllar.

2019'dan daha güzel bir yıl ve yıllar olsun. Nice yıllara.

2019'a ELVEDA, 2020'ye MERHABA!! Hoş geldin Yeni Yıl.

2020 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun.

2020 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

2020 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin inşallah.

2020 yılı size ve ailenize huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle mutlu seneler diliyorum.

2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

2020 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler.

2020 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

2020 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğunuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara.

2020 YILINDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez.. Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine.. MUTLU YILLAR!!

2020 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

2020 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun.

2020 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu mutlu yıllar.

2020 yılının tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.

2020 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2019 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle.

2020 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler.

2020 yılının en güzel saatleri sizlerle olsun, tek derdiniz mutluluk olsun.

2020 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

2020’de Noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik az yakıyormuş.

2020′yi manyak eğlenceli, heyecanın doruk noktasında falan yani geçirmen dileğiyle.

31 Aralık da kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı. Herkese mutlu yıllar.

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

Allah'ım sen bize huzur içinde geçirebileceğimiz bir yıl nasip et. Mutlu yıllar.

Allah'ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, yakınlarımı ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et.

Anneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. 2020 yılı bizim olsun. Seni çok seviyorum.

Aşk dolu güzel bir yıl dilerim. Nice mutluluklar.

Aynı dili değil, aynı duyguları paylaşacağımız mutlu, huzurlu ve barış dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2020 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı güzel bir yıl dileğiyle.

Bazen yenik düştük zamana, bazen esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç bir zaman unutmadık. Yeni yılın bu ilk gününde sevdiklerinizle beraber sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl temenni ederim.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.

Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama o bana senin kadar değerli bir dost verdi. Sen bana kardeşten öte, en az ailem kadar sıcak oldun. Sen bana hem dost hem de sırdaş oldun. Yeni yılda dilerim ki yine yanımda, yine benimle olursun. Bolca mutluluk ve sevinç hep yanı başında olsun. İyi seneler.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır yeni yıla ayrı girerken üzüldüğüm. Yeni yılınız kutlu olsun!

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, yeni yılın kutlu olsun.

Bir seneyi daha sizlerle birlikte geçirmiş olmanın mutluluğu içindeyim, Allah bana ömür verdikçe ne olursa olsun her yeni başlangıcınızda ellerinizi tutan ben olacağım. Sizin gibi çocuklarım olduğu için çok şanslıyım. Mutlu yıllar!

Bir yıl daha düştü takvimlerden, bir kez daha yenildik zamana. Bir kez daha fark ettik durduramayacağımızı zamanı. Bir kez daha anladık kayıp zamanlarımızın anlamsızlığını. Ama yeni yıla başlamaya hazırız içimizde büyük coşku, taptaze umutlarla. Hep aklımdasın canım dostum, nice mutlu yıllara.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın. İyi seneler.

Biraz gül kokusu kalır gül tutanın elinde, zannetmeyin ki gül yaşar dikenin himayesinde, dikenin itibarı olur gül sayesinde, gönlünüz gül bahçesi, yeni yılınız kutlu olsun.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere; hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Yeni yılın kutlu olsun. Nice yıllara!

Bitirdiğimiz yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım Yeni Yıl size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu Seneler.

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır.

Bu güzel kış gününde kar taneleri ne de güzel anlatıyor birbirine zarar vermeden de yol alabilmenin mümkünlüğünü. Herkesin yeni yılı kutlu olsun.

Bu sene hangi ünlünün filmini seyredeceğiz iddialar açıldı. Öncelikle yeni yılınız kutlu olsun.

Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

Bugün dertleri bir yana bırakın, bugün gözyaşlarını unutun, bugün daha mutlu yarınlar için inadına hayata gülümseyin.. 2020 Yılınız Kutlu Olsun..

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2020 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. İyi yıllar.

Canım annem, birlikte göreceğimiz daha nice yeni yıllara. Senin varlığın bana her zaman güç veriyor, bir tek sen ol bana bir şey olmaz. İyi ki varsın.

Canım arkadaşlarım. Hepinizin yeni yılını kutlarım.

Canım babam, ailemizin reisi, evimizin direğisin. Dilerim ki daha uzun yıllarımız en güzel şekilde birlikte geçsin. Allah’tan isteğim seni başımdan eksik etmesin. Mutlu yıllar.

Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim.

Coşkulu ama yorgun bir yıl daha geçti. 2020 yılında sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesi, mutlulukların en büyüğünün gelmesi dileğiyle. Mutlu yıllar dilerim.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Daha iyi yıllara, hep birlikte, el ele. Mutlu yıllar.

Dertlerin pipin kadar ufak, sevinçlerin popon kadar büyük olsun, Noel baba g.tüne koysun, yeni yılın kutlu olsun.

Dertlerin zerre kadar ufak, sevinçlerin deniz kadar büyük olsun, yeni yılın kutlu olsun.

DOSTLUK, Günah olmayacak kadar masum Köle olmayacak kadar özgür Unutulmayacak kadar derin ve Tek başına yaşanmayacak kadar zorsa BİRLİKTE NİCE YILLARA.

Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Dün rüya, yarın hayaldir, rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür. Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınların sana onu getirmesini dilerim. Yeni yılın kutlu olsun.

Dünya'nın en anlayışlı en tatlı en güzel kocasına. Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2020 bize, yuvamıza sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar.

Düş olmadan büyük şeyler yapılamaz. 2020 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2020 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2020 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara.
En güzel günler en güzel geceler yeni yılda sizlerin olsun. Mutlu yıllara.

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

En kötü gün gülmediğiniz gündür. Yeni yılda bol bol ve en içten gülümsemelere açılması dileğiyle. Mutlu yıllar.

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar.

eni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar. Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Geçirdiğiniz en güzel yıllar 2020 ile başlasın. Nice güzel yıllara.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu yıllar. 

Geleceğinizi her geçen gün önceki güne göre daha güzel yaratın, istediğiniz gibi mutlu olun! İyi yıllar!

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Gelecek hakkında düşünün ki bir geleceğiniz olsun. Yeni yılınız kutlu olsun mutlu yıllar.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Yeni nice senelere.

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar.

Gül kurusu akşamlarda dost hasreti yaşadım, yeri geldi ayrılıklara ağladım, ama gönlüme koyduğum dostu hiç unutmadım. Yeni yılın kutlu olsun.

Güzel insan Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır.

Güzel sağlıklı bol paralı bir 2020 yılı dilerim. Nice sağlıklı mutlu yıllara.

Güzel yıllar, mutlu yarınlar, güzel dostluklar bizimle olsun, yeni yılın kutlu olsun.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar.

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Hayatın bütün güzellikleri gözlerindeki ışıltı kadar güzel, temiz, içten ve parlak olsun.. 2019 yılı sana ve ailene mutluluk getirsin..

Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2020 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Hedefsiz ve hayalsiz büyük şeyler yapılamaz. 2020 yılında tüm hedeflerinizin ve hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Hep birlikte nice mutlu yıllar. Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını.

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2020 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim.

Her sene olduğu gibi bu senede hep neşe hep mutluluk bizimle olmasını ve sevgi dolu bir yıl geçirmemiz dileğiyle.

Her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

Her şeyin gönlünüzce olacağı güzel bir 2020 yılı dilerim. Herkese iyi yıllar.

Her yeni yıl bir başka güzel. Yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Her yeni yıl, yeni bir umudun, sevgilerin habercisidir. 2020 yılı da böyle olsun, güzelliği daim olsun. Nice yıllara.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2020 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara.

Her yıl biraz daha büyüyoruz, biraz daha eskiyor ömür, biraz daha değişiyor her şey. Sende büyüdün kocaman oldun meleğim. Ama hala daha dün gibi gözlerimin önünde ilk adımların. Seni çok seven annen. Yeni yılımız kutlu olsun güzel kızım.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim. 

Herkes zamanda yolculuk yapıyor aslında. Anılarıyla geçmişe, hayalleriyle geleceğe. Hayallerinizin gerçek olması dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2020 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de?

Hoş geldin yeni yıl! 2020 yılı sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar.

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler.

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun. Armağanınla yücel.

İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. Hoşcakal 2019 ve hoş gel bize 2020
.
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, iyi yada kötü, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara.

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye 2020 yılında başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum.

Kim bu dünyada yaparsa yılbaşını baş tacı, mazallah öteki dünyada girer dötüne süslediği çam ağacı.

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.

Küçük mutluluklar diliyorum, elmalı kekler, sıcak sahlepler, yağmur kokusu, pazar kahvaltıları, trafikte yeşil ışıklar, fallarda balıklar nice mutlu yıllar.

Küçük şeylerden mutlu olabileceğiniz, büyük aşklar yaşayacağınız yeni bir yıl dileğiyle. Mutlu yıllar.

Minareden atlarım yeni yılını kutlarım.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Mutlu yıllar herkese. Yeni yılınız kutlu olsun.

Mutlu yıllar. Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba demeni dilerim.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2020 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu ve huzurlu yıllar dilerim.

Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.

Noel babayı şutlarım yeni yılını kutlarım.

Ömrümüzden yıllar birer birer eksilirken ben seni tanımış olmanın, seni hayatıma katmış olmanın mutluluğu içerisindeyim. Yaşlanmaya başlarken seninle çocuklaşmanın, seninle farklı dünyalara dalmanın ve tüm sıkıntılardan uzaklaşmanın sevinci içerisindeyim. Beni uzaklarda arama, elini kalbine koy bak onun en derinindeyim. Mutlu yıllar her şeyim

Ömür boyu güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun!

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.

Sağlığın sıhhatin peşinizi bırakmadığı huzur dolu güzel bir yıl dilerim. Mutlu yıllara.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, mutlu yıllar.

Sana bir şey söyleyeceğim, ama sakın üzülme; dün doktora, gittim böbreğimde kum, kalbimde seni buldular!.

Sen benim canım dostum, yeni yılda huzurlu, başarılı ve mutlu anılar biriktirmen dileğiyle. Seni çok seviyorum.

Sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.

Sen evimin neşesi, sen sabahımın güneşi, sen yarınlarımın hayalisin. Sen yüzümdeki gülücük, kalbimdeki ritim bozukluğu. Sen hep aynı aşkla sevdiğim, mutluluğun tanımını sunduğu. Birlikte nice mutlu yıllarımız olsun aşkım. Seni çok seviyorum.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle.

Sen terlemişsindir, sana terlik getiriyim.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2020 yılı kutlu olsun bir tanem.

Seni tanıdığımda 2019 yılının ilkbaharıydı ve şimdi 2020 yılına merhaba diyoruz.. Seninle bu yılın da her ayı ilkbahar gibi gelecek bana, sağlıklı ve mutlu nice yıllarda beraber olmamız dileğiyle.. Mutlu Yıllar..

Seninle her gün bana yeni bir yıldır, gözlerinde bulurum mutluluğu, sözlerinde yaşarım o anı dolu dolu.. Benim için en güzel yılbaşıdır bana olan sevgin bir tanem..

Sesim güzel olmadığından sana bir yeni yıl şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeni yılda da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yıllara.

Sevdiklerinle beraber nice mutlu ve başarılı yıllar dilerim.

Sevgi bestesinin melodilerini yüreğinizde hissedeceğiniz, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin ve gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk, başarı, barış ve huzur dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2020 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin. Mutlu yıllar.

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin! 

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, barış dolu bir yıl dileğiyle.

Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Sevgi dünyanın en güzel şeyi. Ve seni gördüğüm andan itibaren bana en yakışanı duyguların. Varlığına binlerce kez şükür olsun aşkım. İyi ki varsın.

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara.

Sevgili dostlarım. Hepinize iyi yıllar dilerim.

Sevgilinle öpüş mutlu olsun, bira iç köpüklü olsun, gece taksime git kızlar senin olsun, gece gündüz öğlen ders çalış karnenin hepsi 5 olsun, sevgiline pırlanta al şok olsun Laf olsun torba dolsun, 2020′in kutlu olsun, bunu herkese yollamayan top olsun.

Sıkıntılarımızı, üzüntülerimizi, hastalıklarımızı 2019 ile uğurlayalım, 2020 güzellikler, sevinçler, sağlıklı bir ömür getirsin bizde kucaklayalum. Mutlu yıllar

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar.

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir 2020 yılı diliyorum.

Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle.

Tüm sevdiklerinizle mutlu mesut bir yıl geçirmenizi dilerim
.
Varsın iki göz odalı bir evimiz olmasın, yeter ki senin iki gözün bende olsun. Yeni yılın kutlu olsun sevdiceğim.

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Tüm dostlarım yeni yılınız kutlu olsun.

Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı boşa harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2020 yılının kıymetini bilmen, her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olmanın keyfini çıkarman dileğiyle. Nice güzel, sağlıklı ve de çok çok mutlu yıllara.

Yaşamın kaynağı sevgi, sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız. Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara.

Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni bir yıla girerken herkese sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice mutlu yıllara.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni doğan güneş bizi yeni bir yıla kavuşturacak. Bu yılın sizlere sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.

Yeni yıl bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun. İyi yıllar.

Yeni yıl sağlık, huzur, mutluluk, para getirsin. Getirmezse koy gotune gitsin. Daha 2021 var 2022 var.

Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

Yeni yıl umut olsun. Yürekler bulut olsun. Her sene sağlık, mutluluk hep bizimle olsun.

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler, bu sene seninle beraber yeni yıla girmiyorum ki bir dahaki yılda da beraber olmayalım, mutlu yıllar.

Yeni yılda Hayatı dolu dolu yaşamak ve mutluluk içinde geçinmek dileğimle, Mutlu Yıllar.

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu yıllar.

Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar.

Yeni yılda sağlık, huzur, sevgi, mutluluk, sabır, hoşgörü, başarı, yardımlaşma, iyi niyet, dostluk, barış ve iyi insanlar diliyorum.

Yeni yılda sevdiklerinizle birlikte neşeli, mutlu, sağlıklı ve huzurlu anılar biriktirmenizi ve asla ‘keşke’ dememenizi umuyor, sizi kucaklıyorum. İyi seneler.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle, Mutlu Yıllar.

Yeni yılda umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun. İyi Yıllar.

Yeni yılda ve bundan sonraki ömrümde uğruna ölmek değil, uğruna yaşamaya hazırım bitanem. Yeni yılımız kutlu olsun aşkım.

Yeni yılda yanlışlarınız az, başarılarınızın devamlı olması dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutlu yıllar.

Yeni yılı sahanda mı seversin yoksa deplasman da mı? Hepinizin yeni yılı kutlu olsun.

Yeni yılımız kutlu olsun. Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah. Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle.

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni yılın kellere saç, hastasına ilaç, züğürte para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, colaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır, vermesini diler mutlu yıllar dileriz.

Yeni yılın milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Yeni yılda acıların, zulümlerin, adaletsizliklerin son bulduğu; huzurun, mutluluğun ve refahın hakim olduğu yeni bir Dünya olması dileğiyle, sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimi sunuyor, sevgi, barış ve esenlikler diliyorum mutlu yıllara inşallah.

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

Yeni yılın tüm güzel müjdeler, en beklenmedik sürprizler ve hayal ettikleriniz ile kapınızı çalması, size ve ailenize mutluluklar getirmesi dileklerim ile. Nice mutlu senelere.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun. Her şey gönlünüzce olsun.

Yeni Yılın Türkiye için umutlu, bereketli, 2019'da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dilerim. Nice Yıllara.

Yeni yılını kutlarım, Noel babayı şutlarım.

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar, daha nice yılları sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum.

Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve bol para getirsin.

Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar.

Yeni yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler.

Yeni yılı sahanda mı seversin yoksa deplasmanda mı?

Yılbaşı bileti sezonu açılmıştır. Bu sene de büyük ikramiye bana çıkarsa hanımı, evi, arabayı değiştirmeyi düşünüyorum.

Yine bir seneyi de arkada bırakıyoruz. 2020 yılında güzel ve neşeli, huzur dolu bir yaşam geçirmen dileği ile. İyi seneler.

Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Yine bir yılbaşı yaklaşıyor bu yılbaşı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar. İyi seneler!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.  Mutlu yıllar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder