Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Ford minibüs

Ford minibüs

Adamın birisi şehirlerarası yolcu taşımacılığında kullanmak üzere Ford minibüs satın alır. İlk sefere çıkacağı gün çok heyecanlıdır. Yolcuları tepeleme doldurur ve yola çıkar. Fakat minibüsü öyle hızlı kullanmaktadır ki minibüsün en arka koltuğunda oturan 60 yaşlarında bir ihtiyar amca şoföre:
- "Yavrum biraz yavaş gitsene kaza yapacaksın." deyince şoför heyecanla:
- "Beybaba sen Ford minibüsü bilir misin?" der.
İhtiyar adam :
- "Hayır bilmiyorum" deyince şoför:
 - "O zaman otur yerine bir daha işime karışma" der. Neyse seyahat bu şekilde devam eder. İleride keskin bir virajdan 120 Km. hızla dönünce uçuruma yuvarlanmaktan son anda kurtulurlar. Bu arada minibüsteki yolculardan orta sıralarda oturmakta olan orta yaşlı bir kadın:
- "Şoför Bey rica ederim yavaş git, evde çoluk çocuğumuz bekliyor" deyince şoför kadına:
- "Abla sen Ford minibüsü bilir misin?" deyince Kadın:
- "Hayır nereden bileyim" der. Şoför bunun üzerine:
- "O zaman sus, bana müdahale etme" der. Yola devam ederler. Artık minibüs öyle süratli gitmektedir ki herkesin yüreği ağzında şoförün insafa gelmesini bekler. Şoförün sağında oturan adam dayanamayıp:
- "Şoför Bey, yavaş gitsene canına mı susadın?" deyince Şoför:
- "Abi sen Ford minibüsü bilir misin?" deyince, Adam:
- "Evet ulan biliyorum ne olacak!" der. Bunun üzerine şoför heyecan içerisinde:
- "İyi o zaman çabuk söyle bunun freni nerede?"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder