Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Ohhh be

Ohhh be

Adamın birisi bir gün Afrika'ya gider. Hazır gitmişken bir de deveye bineyim öyle döneyim der. Neyse deve kiralayan bir yer bulur ve sahibine nasıl kullanacağım diye sorar:
- "Oh diyince gider. Ohhhh Ohhh! deyince koştura koştura gitmeye başlar."
Adam sorar:
- "eeee nasıl duracağım?"
- "Amin deyince de durur."
Neyse bizim adam biner deveye 'oh' der başlar yavaş yavaş gitmeye. Neyse bir süre sonra sıkılır ve:
"Ohhhh Ohhhh!" der. Bu sefer deve de koşturmaya başlar. Adam çok keyiflidir. Bir yandan koştura koştura giderken bir yandan da çevreyi seyretmektedir. Tam bu sırada bir bakar karşısında bir uçurum. Ne yapacağını şaşırır. Heyecandan ne söyleyeceğini unutur:
-  "Bari bi son dua okuyayım" der ve başlar okumaya. Duasını bitirince:
- "Amin" der ve deve zınk diye durur uçurumun kenarında. Bizim adam kurtulmanın verdiği rahatlıkla derin bir nefes alır:
- "Ohhh beee!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder