Google Translate

Son Yorumlar

Home » » İki Ciddi Neden

İki Ciddi Neden

İki Ciddi Neden - Öğrenci Öğretmen Fıkraları - Komikler Burada

Sabah anne, oğlunun odasına girdi ve onu uyandırdı:
- "Haydi oğlum, uyan artık...Okula geç kalacaksın..."
Oğlu, yarı açık gözlerle annesine baktı ve uykulu bir sesle:
- "Fakat anne, bugün okula gitmek istemiyorum" dedi. Anne, oğlunun isteğine karşı çıktı:
- "Okula neden gitmek istemiyormuşsun bakayım? İki ciddi neden söyle bana..." dedi. Oğlu bir yandan esnerken, bir yandan da annesini yanıtladı:
- "Okuldaki tüm öğretmenler benden nefret ediyorlar, bir... Tüm öğrenciler de nefret ediyorlar, iki... Bu iki ciddi nedenim yeter mi, anne?"
Annesi oğlunun nedenlerini geçerli bulmadı:
- "Bunlar okula gitmemen için neden olamaz. Şimdi hemen kalk ve çabuk hazırlan..." dedi. Bu kez oğlu iki ciddi neden göstermesini istedi annesinden:
- "Sen de bana, okula kesinlikle gitmemi gerektirecek iki ciddi neden gösterebilir misin, anne?" dedi. Sabrı tükenme noktasına gelen anne, oğlunun üstündeki yorganı hızla çekti ve oğlunun istediği iki ciddi nedeni ondan sonra açıkladı:
- "Birinci ciddi neden, 52 yaşında koskoca adamsın..." dedi ve şöyle devam etti:
- "İkinci ciddi neden ise, sen okulun müdürüsün."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder