-->

Komikler Burada

En Komik ve En Eğlenceli Fıkralar, En komik Videolar, En komik Resimler, En Güzel Hazır Mesajlar.

11 Şubat 2017 Cumartesi

Toyota'nın Krikosu

Toyota'nın Krikosu - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Japon'un biri Rize'de bir kahveye girmiş ve herkese kafa tutmuş:
- "Var mı aranızda delikanlı, varsa çıksın dışarı!" Temel kapıya doğru yürümüş:
- "Çıkıyorum ulan, görelim bakalım erkekliğini!" demiş. Birkaç dakika sonra Temel ağzı burnu dağılmış bir vaziyette kahveye geri dönmüş. Peşinden de Japon kasılarak içeri girmiş. Temel'i göstererek:
- "Ona Toyokumi Ustanın "katakori" tekniğiyle vurdum." demiş. Ertesi gün Japon yine gelmiş. Yine meydan okuma. Yine Temel'den rest. Ve birkaç dakika sonra kapıda yine ağzı burnu dağılmış bir Temel! Ve peşinden kasılarak yaptığı oyunu açıklayan Japon:
- "Ona Kuyotomi Ustanin "kihotomi" tekniğiyle vurdum." demiş. Ertesi gün yine aynı hikaye. Dayak yemekten ayakta duramaz hale gelmiş Temel ve her gün değişik bir stil kullanan Japon:
- "Ona Toyohama'nın "kimanto" tekniğiyle vurdum."
- "Ona Tiyotoki'nin "kohimato" tekniğiyle vurdum." Bu böylece bir hafta devam etmiş. Ve sekizinci gün Japon yine kahveye gelip, yine herkese kafa tutmuş. Japon'un restini gören yine Temel olmuş tabii. Birkaç dakika sonra herkes suratı dağılmış bir Temel beklerken bu defa Japon her tarafı kanlar içinde kapıda belirmiş. Temel de hemen arkasından girmiş içeriye ve Japon'u göstererek gülümsemiş:
- "Ona Toyota'nın krikosuyla vurdum." demiş.

1 yorum: