Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Asker Mektubu

Asker Mektubu

Asker Mektubu - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Temel askerdedir, fakat kimi kimsesi yoktur. Bir gün Temel Başbakandan harçlık istemek için bir mektup yazar ve mektubu göndermesi için çavuşa verir. Çavuş da:
- "Temel hiç mektup göndermezdi acaba kime yazmış?" diye merak eder ve mektubu okur. Mektupta Temel'in Başbakandan 200 Lira harçlık istediğini okuyunca temele acır ve cebindeki 150 Lirayı zarfa koyup Temel'e verir. Temel parayı alınca bir mektup daha yazar. Çavuş yine mektubu okur ve mektup da şöyle yazar:
- "Sayın Başbakanım. Para için teşekkür ederim ama bundan sonra lütfen parayı banka hesabıma yatırın. Çünkü bizim lavuk çavuş gönderdiğiniz paranın 50 Lirasını yemiş."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder