Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Bisiklet

Bisiklet

Bisiklet - Karışık Fıkralar - Komikler Burada

Meksikalının biri her gün bisiklet ve önünde bir kum torbasıyla Amerika'dan ülkesine gitmek için gümrükten geçermiş.
Bir gün Gümrük Memuru bu durumdan kuşkulanmış ve Meksikalıya:
- "Dur. Ne geçiriyorsun gümrükten?" demiş. Meksikalı:
- "Kum" demiş.
Gümrük Memuru kum torbasına elini sokmuş, karıştırmış gerçekten sadece kum varmış torbada. Bu olaydan sonra Meksikalı aylarca gümrükten bisikletle önünde kum torbası olduğu halde geçmiş. Her seferinde aynı şekilde geçen Meksikalıda hiç bir şey bulamamak gümrük memurunu deli ediyormuş ama yapabileceği bir şey de yokmuş.
1 yıl sonra Gümrük Memuru bir barda içki içerken, sınırda arayıp durduğu Meksikalının da aynı barda olduğunu görmüş. Hemen yanına gitmiş ve:
- "Artık ben emekli oldum ve sana bir şey yapamam. Çok iyi biliyorum ki sınırdan bir şey kaçırıyordun. 1 yıldır içim içimi yiyor. Lütfen bana söyler misin?  Gümrükten ne geçiriyordun?" demiş.
Meksikalı kafasını hafifçe çevirip mırıldanmış:
- "Bisiklet,"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder