Google Translate

Son Yorumlar

Home » » I Am Sorry

I Am Sorry

I Am Sorry - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Temel, Amerika'da bir bara girip bira istemiş. O anda bara bir Alman gelmiş. Barmeni kenara çekip  barmenin kafasına bir elma koymuş. Biraz uzaklaştıktan sonra silahıyla barmenin kafasındaki elmaya nişan alarak ateş etmiş ve elmayı tam ortasından vurmuş. Ardından:
- "I Am Red Kid" demiş. Temel Almana hayran kalmış.
Biraz sonra bara bir Fransız gelmiş. O da barmeni kenara çekip barmenin kafasına bir elma koymuş. Fransız elmayı ok ile tam ortasından vurmuş ve:
- "I Am William Tell" demiş.  Temel Fransız'a da hayran kalmış.
Bunlardan cesaret alan Temel de elmayı vurmak istemiş. O da barmeni kenara çekip barmenin kafasına bir elma koymuş. Dışarı çıkıp tekrar içeri girmiş ve silahıyla barmenin kafasındaki elmaya ateş etmiş. Temel barmeni alnının ortasından vurmuş. Barmenin öldüğünü anlayan Temel:
- "I Am Sorry" demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder