Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Bisküvi

Bisküvi

Bisküvi - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Temel hastalanmış, doktora gitmiş. Doktor Temel'i muayene ettikten sonra, yeni doğum yapmış bir kadının memesinden süt emerse hastalığının iyi olacağını söylemiş. Temel kara kara düşünerek doktorun yanından çıkmış. Nereden bulacağını, kimden isteyeceğini düşünürken aklına arkadaşı Dursun'un karısı Fadime gelmiş:
- "O yeni doğum yapmıştı, rica ederim" demiş ve kapıya dayanmış. Kapıyı Fadime açmış. Temel:
- "Dursun evde mi?" diye sormuş. Fadime:
- "Dursun evde yok" demiş. Bunun üzerine Temel, utana sıkıla derdini açmış. Fadime de:
- "Ne olacak ula altı üstü bir kaç damla süt, hem de sevaptır gir içeri" demiş. Fadime memesini açmış Temel'in ağzına vermiş. Temel memeyi emmeye başlamış. Temel emdikçe Fadime tahrik olmuş. Dayanamaz duruma gelmiş ve Temel'e:
- "Ula Temel başka bir şey daha ister misin?" diye sormuş. Temel de:
- "Bir iki tane de bisküvi ver bari, içim ezildi." demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder