Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Tavam Küçük

Tavam Küçük

Tavam Küçük - Karışık Fıkralar - Komikler Burada

Yaşlı bir adam diğer insanlarla birlikte göl kenarında balık tutuyormuş. Yaşlı adam oltasını atmış, beklemiş ve kocaman bir balık çekmiş. Adam balığı eline almış, nazikçe iğneyi balığın ağzından çıkarmış, şöyle bir balığa bakmış ve göle atmış. Yaşlı adamdan başka kimse balık yakalayamıyormuş. Yaşlı adam tekrar oltasını atmış ve daha kocaman bir balık yakalamış, tekrar balığın ağzından iğneyi nazikçe çıkarmış ve balığa etraflıca bir bakmış ve tekrar göle atmış. Her seferinde daha kocaman balıklar yakalamış yine iyice baktıktan sonra balıkları göle atmış. Yanında balık tutanlar artık dayanamamışlar ve adamın yanına gelmişler ve:
- "Amcacığım ne yapıyorsun sen? Biz saatlerdir buradayız tek bir balık bile yakalayamadık. Sen ise kocaman kocaman balıkları göle geri atıyorsun. Neden böyle yapıyorsun?" diye sormuşlar. Adam kalabalığa dönmüş ve:
- "Evlatlarım benim tavam küçük." demiş.

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder