Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Zürafa mı Fil mi

Zürafa mı Fil mi

Zürafa mı Fil mi - Hayvan Fıkraları - Komikler Burada

Bir gün tüm ülkelerdeki polisler birleşmişler. Türkiye'den de ''MİT'' gitmiş. Derken aralarında bir yarışma düzenlemişler:
- "Ormana bir fil bırakacağız, en çabuk kim bulup getirecek" diyerek yarışma başlamış. İlk "FBI" çıkmış ortaya. Ellerinde bilgisayarlar, radarlar ve buna benzer aletlerle fili ormandan 2 dakikada çıkarmışlar. Derken sıra diğerine gelmiş. 5 dakikada çıkarmışlar. Diğeri 10 dakika sürmüş. Sıra gelmiş MİT'e. Bizimkilerin ellerinde zincir, sopa, akü, bakır tel, çıkmışlar ormana doğru. Neyse aradan 1 saat geçmiş gelen giden yok. 2 saat geçmiş yine kimse yok. Artık tam millet toplanmış gidiyorlar, bizimkiler ufuktan görünüyor. Neyse bunların yanında zavallı bir zürafa. Ama boynu bükük, ayakları topallıya topallıya geliyor. Oradakiler soruyor:
- "Nerede kaldınız?"
Bizimkiler cevap veriyor:
- "Ancak yakaladık."
Diğerleri:
- "Ama kardeşim bu zürafa, fil değil ki."
Bizimkiler:
- "İstersen sor bakalım zürafa mı fil mi?"
Hayvana soruyorlar:
- "Sen zürafa mısın fil misin?"
Zürafa başlıyor:
- "Abi gözünüzü seveyim artık dövmeyin, ben filim vallahi filim."

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder