Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Çamaşır Değişimi

Çamaşır Değişimi

Çamaşır Değişimi - Asker Fıkraları - Komikler Burada

Çoğunluğunu Lazların oluşturduğu komando bölüğü, 10 gündür ormanda, çamurda, aç, susuz, pislik içinde eğitim yapmaktadır. 11.gün komutan, Çavuş Dursun'u çağır:
- "Çavuş, 10 gündür bölük gayet iyi bir performans gösterdi. Biz de onları ödüllendirelim, bugün çamaşır değiştirebilirler artık." der. Dursun Çavuş:
- "Başüstüne Komutanım." der ve bir heves koşarak bölüğü toplar:
- "Sizlere çok sevineceğiniz bir haber getirdim. Komutan izin verdi, bugün erat çamaşır değiştirecek, sıraya geçin değiştirin. Temel sen İdris ile, İsmail sen Kemal ile, Sadık sen de Cemal ile"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder