Google Translate

Son Yorumlar

Home » » Kulaklarınız Yok

Kulaklarınız Yok

Kulaklarınız Yok - Temel Fıkraları - Komikler Burada

Adam, korkunç bir kazada kulaklarının ikisini birden kaybetmiştir. Bu alışılmadık durum onu oldukça hassas ve alıngan bir kişi yapmıştır. Kaza sonucu sigorta şirketinden aldığı rekor tazminat acısını oldukça hafifletmiş ve ona her zaman hayalini kurduğu işini kurma olanağı vermiştir. Gider ve gelişmekte olan küçük bir bilgisayar şirketini satın alır. Ancak hiç yöneticilik deneyimi olmadığını görür ve birini işe almaya karar verir. Üç tane aday seçer ve her biriyle tek tek görüşür. İlk aday oldukça iyidir ve adam onu sevmeye başlar. Derken adaya sorar:
- "Bende alışılmadık bir şey görüyor musun?"
Adam yanıtlar:
- "Eğer onu kastediyorsanız, kulaklarınız yok."
Adam üzülmüştür, derhal adayı odadan kovar. İkinci aday, birinciden de iyidir. konuşmanın devamında adam aynı soruyu ona da sorar:
- "Bende alışılmadık bir durum görüyor musun?"
Aday:
- " Evet" der.
- "Kulaklarınız yok!"
Adam üzgün ve kızgın, onu da dışarı atar. Derken sıra üçüncü adaya gelir. Üçüncü bizim Temel. Diğerlerinden de iyidir. Bütün sorulara mükemmel yanıtlar verir. Adam heyecanla sorar:
- "Bende, alışılmadık bir durum görüyor musun?"
Temel:
- "Evet, kontakt lens kullanıyorsunuz." der. Adam iyice heyecanlanmıştır:
- "Çok iyi! bu senin zeki biri olduğunu gösterir, nasıl anladın?" Temel:
- "Ula çok basit. Kulakların olsaydı gözlük takardın!"

Written by : Komikler Burada - Bu site neden var?

Gülmek, Kolay iletişim kurulmasını sağlar.Gülmek zevktir, vücut ve ruh için sağlıktır. Stresi yenmenin en iyi yoludur. Ağlamak yerine gülen, surat asmak yerine gülümseyen insanlar görmek için, gülenler kadar güldürenlere de ihtiyaç olduğunu düşünerek ben de elimden geldiği kadar güldüren bir kişi olmaya karar verdim. Bu site ile, yaşadığım komik olayları, duyduğum veya okuduğum güzel fıkraları, komik resim ve videoları siz dostlarımla paylaşmaya gayret ediyorum. Bu sitede mutlaka gülecek bir şeyler bulacaksınız. İyi eğlenceler.

Bize katılın: Facebook | Twitter | Google Plus :: Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! ::

0 Post a Comment:

Yorum Gönder